Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

FOTO VIDEO Dufrat - Fotografia i Film Ślubny FOTOGRAFIA i FILM śLUBNY - Specjalizuje się w zatrzymywaniu w obiektywie najważniejszych i najpiękniejszych chwil z życia, od narodzin, przez dorastanie, po zaręczyny, ślub i niezapomniane rocznice. Zamów idealnego fotografa ślubnego. Na Państwa życzenie Foto Video Dufrat wykona ciekawy reportaż ślubny, który obejmuje uroczystości zaślubin w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego oraz przyjęcie weselne. Fotograficzna historia, do której z przyjemnością będą Państwo wracać, przypomni te wspaniałe chwile, począwszy od przygotowań, uroczystego wejścia do
kościoła, przez przysięgę ślubną, marsz Mendelssohna, pierwszy taniec, krojenie weselnego tortu czy oczepiny.
Foto Video Dufrat proponuję również w pakiecie wspaniałą sesję plenerową, którą można wykonać we wskazanym przez Państwa terminie oraz miejscu.
Foto Video Dufrat posiada również w swojej ofercie NAPIS
śWIETLNY LOVE LED oraz usługi PROFESJONALNYM DRONEM. Wszystkie umowy podpisane do końca roku na Fotografię i Film Ślubny objęte są SPECJALNĄ PROMOCJĄ.
FOTOGRAFIA - 10 %
FILM -10 %
FOTO & VIDEO PAKIET -5 %
DO KAŻDEJ PODPISANEJ UMOWY W DNIU TARGÓW - NAPIS śWIETLNY LED

GRATIS!!!

Zapraszamy do skorzystania z SPECJALNEJ PROMOCJI.
Tel: 502 920 384
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stoisko firmy fotovideodufrat.pl FOTOGRAFIA i FILM śLUBNY zaprasza na SALĘ B.