Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Podkarpacki Portal Ślubny | REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ U NAS

Fotografia szczególnie reportażowa taka jak ślub to wielkie
wyzwanie dla każdego fotografa. Jest bardzo wymagająca, a przede wszystkim nieprzewidywalna i zaskakująca. Jako plastyk i fotograf Janusz Rechziegel bardzo lubi tego typu wyzwania i cieszy się z tego, że może się spełniać artystycznie na Waszych uroczystościach weselnych przysparzając wiele radości i wzruszeń przy odbiorze gotowego materiału.
Pomaga mu w tym nie tylko ponad 26-letnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt czy wykształcenie, ale przede wszystkim Wasza współpraca, podejście i zaangażowanie w Waszą wspólną pracę. Uwieczniając Waszą uroczystość stara się ją pokazać w taki sposób, abyście nawet po wielu latach z przyjemnością i
ochotą do niej powracali. Oczywiście pomimo, że jest artystą i ma pewne swoje wizje i upodobania, to nie znaczy, że nie jest otwarty na nowe trendy i ciekawe pomysły również z Waszej strony.
Dlatego też nie wyobraża sobie współpracy bez wcześniejszego spotkania i uzgodnienia wszelkich szczegółów z Wami. Ci którzy go znają, dla których pracował wiedzą, że jest otwartą i bardzo kontaktową osobą, co jest bardzo ważne przy wykonywaniu tego typu zleceń.

Fotograf Janusz Rechziegel zaprasza na swoje stoisko nr 17 na SALI A.